Mezarına Tüküreceğim – I Spit on Your Grave

2
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mezarına Tüküreceğim – I Spit on Your Grave

Jennifer başarılı ve genç bir yazardır. Uzun zamandır yazdığı kitabını bitirmek için sessiz ve doğa ile iç içe bir orman evi kiralayan Jennifer, burada kitabını bitirmek için sabırsızlanmaktadır. Fakat orman evine gelmeden önce benzin almak için durmuş ve istasyondaki gençler ile biraz sorun yaşamıştır. Orman evine kısa sürede alışan Jennifer, yakında başına gelecek kötü olaylardan habersizdir.
Çünkü istasyondaki gençler alımlı ve seksi Jennifer’ı gözlerine kestirmişlerdir. Orman evinde tek başına kalan ve savunmasız olan genç kızı bir süre izleyen grup, artık büyük gün için hazırdırlar. Jennifer’ı köşeye sıkıştırıp ona tecavüz edeceklerdir. Genç kızın evinde gerçekleşen herşeyi kameraya alan gençler, ona türlü işkenceler yapıp sıra ile tecavüz ederler.
Aralarında bir Şerif’inde bulunduğu grup, her türlü pisliği genç kızın üstünde denerler daha sonra onu ölüme terk ederler. Fakat Jennifer bu yapılanların hesabını hepsinden tek tek sormak için ölüme meydan okumuştur. Bir süre ortadan kaybolduktan sonra ona tecavüz eden herkesi pusuya düşürüp intikamını acı bir şekilde almıştır.Mezarına Tüküreceğim – I Spit on Your Grave, Mezarına Tüküreceğim – I Spit on Your Grave, Mezarına Tüküreceğim – I Spit on Your Grave

Tür: 2013 ve Öncesi, Korku/Gerilim Filmleri İzle, Polisiye/Suç Filmleri İzle

Yapım: 2010 - Amerika

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Steven R. Monroe

Oyuncular: Andrew Howard, Chad Lindberg, Daniel Franzese, Jeff Branson

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.