Hotel Transylvania – Otel Transilvanya 2 (Tavsiye Aile Filmi)

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hotel Transylvania – Otel Transilvanya 2 (Tavsiye Aile Filmi)

Ürkütücü ancak sevimli yaratıkların konuk olduğu Otel Transilvanya, serisi ikinci filmiyle devam ediyor. Gelmiş geçmiş korkutucu yaratıkların konaklama yeri olan Otel Transilvanya 2’de büyük bir etkinlik yaklaşmaktadır. Nihayetinde Kont Drakula’nın kızı bir insanla evlenmek üzeredir. Yarı vampir, yarı şeker bir insan olan Dennis, Drakula’nın kızıyla muhteşem bir salonda evlenmek için hazırlık yaparken, otele ilk defa insan konuklar alınmaya başlanacaktır.
Etraf oldukça karışıkken, yeni gelin Mavis, tüm dikkatini yeni akrabaları yöneltmiştir. Dracula’nın aklında ise bambaşka bir şey vardır. Nitekim damadı Dennis, vampirliğe dair hiç bir özellik barındırmamaktadır. Bunun için arkadaşlarıyla birlikte çalışan Drakula, Dennis’i bir yaratık testi kampına dahil edecektir. Tüm işler ise Drakula’nın oldukça yaşlı ve geri kafalı babası Vlad’ın gelmesiyle alt üst olur. Nitekim Vlad, kana susamış bir vampirdir ve öz torunun vampir kanı taşımadığını öğrenecektir.
Hotel Transylvania 2 filmi, ilk filmde yaşananlardan 7 yıl sonrasını konu alıyor. 80 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen film, gişede 437 milyon dolarlık bir başarı elde etmiştir. Eleştirmenler tarafından pek de geçerli bir not alamayan film, izleyiciyi etkilemeyi başarmıştır. Peki sizler filmi nasıl buldunuz ? Hintfilmizle.net yorumlarınızı bekliyor!Hotel Transylvania – Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle, Hotel Transylvania – Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle, Hotel Transylvania – Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle

Tür: 2015 Filmleri, Aile Filmleri İzle, Animasyon Filmleri İzle, İMDB 7 ÜSTÜ Filmleri İzle, Komedi Filmleri İzle

Yapım: ABD

IMDB Puanı: 7,0

Yönetmen: Genndy Tartakovsky

Oyuncular: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez

Etiketler: , , , , ,

BENZER FILMLER
Jackie izle

IMDB Puanı: 7.5

Gizli Güzellik izle

IMDB Puanı: 7.3

Gece Hayvanları izle

IMDB Puanı: 7.7

Anthropoid izle

IMDB Puanı: 7.7

Savaş Vadisi izle

IMDB Puanı: 8.4

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.